Atrakcje w Poroninie

(7)

Tatry najwyższe góry w Polsce Położone na południu Polski Tatry to masyw górski o charakterze alpejskim. Najwyższy szczyt po polskiej stronie to Rysy (2499 m n.p.m.), a najwyższ... więcej »

Wyciągi Narciarskie w Gminie Poronin Poronin Wyciąg narciarski orczykowy U Gruloka. Trasa narciarska o długości 250 metrów - jest ratrakowana, jeżeli zajdzie taka potrzeba, sztucznie... więcej »

Szlaki turystyczne w Poroninie i najbliższej okolicy. Poniżej przedstawiamy wybrane szlaki turystyczne z Poronina i okolicznych miejscowości w ciekawe miejsca w Tatrach. Szlak czerwony z Poroni... więcej »

Szlaki Rowerowe w Pobliżu Poronina W powiecie tatrzańskim wytyczono kilka szlaków rowerowych. Można nawet jechać rowerem po Dolinie Chochołowskiej. Zapraszamy na rower.Biały Dunajec -... więcej »

Położone około 6 kilometrów na południe od Poronina Zakopane to niepisana stolica Tatr i Podhala - to najbardziej znana tatrzańska miejscowość. Zakopane to najwyżej (750-1000 m n.p.m.) położ... więcej »

Tatrzański Park Narodowy obejmuje polską część Tatr, nieduże części  Pogórza Bukowińskiego i Rowu Podtatrzańskiego, oprócz tego enklawy na przykład Harenda, Wyskówki, Pola... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00