Twoje zapisane obiekty noclegowe

Zapisane

Wyślij zbiorowe zapytanie o nocleg

Możesz wysłać jedną wiadomość, którą dostaną wszystkie obiekty zapisane na liście poniżej.

Prześlij zapytanie rezerwacyjne do wszystkich

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Brak obiektów do wyświetlenia

Poronin noclegi pod Tatrami.

Wybierając się na urlop w Tatry większość szuka noclegu w Zakopanem. Zachęcamy do zatrzymania się w mniejszych miejscowościach - takich jak Poronin. Stąd również niedaleko do tatrzańskich szlaków turystycznych - a nie wszystkie wiodą z Zakopanego. Jednocześnie Poronin położony jest niedaleko Zakopanego, jak i innych miejscowości regionu - Murzasichle, Małe Ciche czy Kościelisko.

Po wpisaniu w pole wyszukiwarki - Poronin Noclegi - pojawia się wiele stron wyników. Mamy do wyboru ośrodki wczasowe, apartamenty, pensjonaty, pokoje czy domki. Decydując się na tańsze noclegi w Poroninie warto rozważyć ofertę pokoi gościnnych i kwater prywatnych, gdy jedziemy większą grupą - ekonomicznym rozwiązaniem mogą okazać się domki letniskowe i całoroczne. Niestety, czasem tańsza oferta wiąże się z większą odległością od szlaków turystycznych czy wyciągów narciarskich.

Często zadawane pytania dotyczące miejscowości Poronin

Ceny noclegów w Poroninie zaczynają się w okolicach 30 zł za dobę od osoby - to głównie w obiektach o niższym standardzie - kwatery czy tanie pokoje. Więcej musimy zapłacić w przypadku apartamentów czy hoteli. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej wyciągów i najwiekszych atrakcji - tym drożej. 

Poronin dysponuje bogatą bazą gastronomiczną - liczne góralskie karczmy, gospody, puby i restauracje - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdź w zakładce GASTRONOMIA.

Poronin to chętnie odwiedzana miejscowość turystyczna - tak zimą, jak latem. Co zatem robić w Poroninie? Wiele zależy od okresu w jakim odwiedzimy Poronin. Zimą większość wybiera liczne stoki i wyciągi narciarskie, latem - popularne są wędrówki szlakami turystycznymi po Tatrach. W okolicach Poronina wyznaczono również kilka szlaków rowerowych, a Termy Szaflary położone są tylko kilka kilometrów na północ od Poronina.