Atrakcje Turystyczne

Tatry

Tatry najwyższe góry w Polsce. Tatry to masyw górski o charakterze alpejskim. Najwyższym szczytem Tatr jest położony po słowackiej stronie Gerlach (2655 m n.p.m.). Najwyższy szczyt po polskiej stronie to Rysy (2499 m n.p.m.). Tatry to również Dolina Kościeliska, Dolina Chochołowska, Dolina Pięciu Stawów Polskich, Morskie Oko, Wodospad Siklawa. więcej »

Wyciągi Narciarskie

Poronin wyciągi narciarskie. Aby pojeździć na nartach nie trzeba jechać do Zakopanego. W samym Poroninie i Gminie Poronin znajduje się kilka wyciągów narciarskich: Poronin, Suche, Ząb, Murzasichle, Małe Ciche. więcej »

Szlaki Turystyczne

Poronin szlaki turystyczne. Wybrane szlaki turystyczne z Poronina i okolicznych miejscowości w ciekawe miejsca w Tatrach: Morskie Oko, Wodogrzmoty Mickiewicza, Dolina Kościeliska, Dolina Chochołowska, Smreczyński Staw, Czarny Staw Gąsienicowy, Dolina Pięciu Stawów Polskich, Sanktuarium MB Królowej Tatr. więcej »

Szlaki Rowerowe

Szlaki Rowerowe w Pobliżu Poronina. W powiecie tatrzańskim wytyczono kilka szlaków rowerowych. Można nawet jechać rowerem po Dolinie Chochołowskiej. Zapraszamy na rower. więcej »

Termy Szaflary

Termy Szaflary położone są kilka kilometrów na północ od Poronina. To kompleks, w skład którego wchodzą baseny, saunarium, spa, restauracje, baza noclegowa i konferencyjna. więcej »

ul. Osiedle Nowe 20, Szaflary

Zakopane

Zakopane to niepisana stolica Tatr i Podhala - to najbardziej znana tatrzańska miejscowość i najwyżej (750-1000 m n.p.m.) położone miasto w Polsce. Zakopiańskie Krupówki są jedną z najpopularniejszych ulic w Polsce. Warto również odwiedzić Muzeum Tatrzańskie. więcej »

Tatrzański Park Narodowy

Tatrzański Park Narodowy powstał w 1954 r., w celu ochrony przyrody Tatr Polskich - gór o alpejskim krajobrazie. Krajobraz ten charakteryzuje się urwistymi szczytami, licznymi skałkami, kotłami polodowcowymi jezior górskich (np. Morskie Oko, Czarny Staw, stawy w Dolinie Pięciu Stawów), dolinami górskimi (np. Dolina Kościeliska, Dolina Chochołowska, Dolina Małej Łąki). więcej »